La formació empresarial: inversió o despesa?

Volem que les nostres empreses siguin les més competitives del sector, volem fidelitzar els nostres clients, volem ser creatius, innovadors, però, fem alguna cosa per a què els recursos humans de les nostres empreses estiguin preparats per aconseguir els objectius d’un entorn en constant evolució? Si realment volem assolir els objectius que ens hem fixat com a empresa no podem perdre de vista que un dels pilars per aconseguir-ho és la formació empresarial i això vol dir formar a tots i cadascun dels esglaons que conformen el nostre equip i personal

Volem que les nostres empreses siguin les més competitives del sector, volem fidelitzar els nostres clients, volem ser creatius, innovadors, però, fem alguna cosa per a què els recursos humans de les nostres empreses estiguin preparats per aconseguir els objectius d’un entorn en constant evolució? Si realment volem assolir els objectius que ens hem fixat com a empresa no podem perdre de vista que un dels pilars per aconseguir-ho és la formació empresarial i això vol dir formar a tots i cadascun dels esglaons que conformen el nostre equip i personal.

Per Gemma Torres, responsable del Departament de Formació de la Cambra de Comerç, Indústria i Serveis de Lleida.

Llegir més

 
ajudes_eu_banner
hashtag_clubcambralleida